Prepojenie produktových línii

Firma Essens nie je iba pre obchodníkov, ale pre každého, kto ci chce nakupovať zo zľavou. Firma Essens je tu pro nás a přináši nám mnoho fantastických produktů pro denní spotřebu. 

Úžasná Aloe Vera - výživové dopĺnky, ošetrujúce, detoxikačné. Štúdie o rastlinke Aloe vera dokázali, že šťava Aloe vera pomáha detoxikovať črevo, neutralizovať žaludočnú kyselinu a priaznivo posobí pri zápche a žalúdočných vredoch. Aloe zapína imunitný systém prostredníctvom aktivácie makrofágov (bielych krviniek, ktoré ,,prehltávajú,, antigény), čo má za následok uvolnenie imunoaktivujúcich (a protirakovinových) látok, ako sú interferóny, interleukíny a tumorový nekrotický faktor (TNF). Okrem toho podľa vyhlásenia vedcov Aloe podporuje rast normálnych (nerakovinových) buniek. No a z Aloe firma Essens má úžasné produkty pre každého za prijatelnú cenu. 

LACTOFERRIN 

Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity. Protože je lidskému tělu vlastní, umí jej rozpoznat a akceptovat bez reakcí. Navíc na něj doposud nevznikla rezistence, díky čemuž je neustále účinný pro každého z nás bez rozdílu pohlaví i věku. 
ESSENS Lactoferrin Tablets mají fortifikovaný imunostimulační efekt! Tzn., že se běžně velmi nízká koncentrace Lactoferrinu v lidském těle mnohonásobně zvýší a dochází tak k mohutnému POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU.